Co jsme už hráli?

A

Ať žije republika
Československo, 132 min., Režie: Karel Kachyňa
Antropocén: Epocha člověka
Kanada, 87 min., Režie: J. Baichwal, E. Burtynsky, N. de Pencier
Adelheid
Československo, 99 min., Režie: František Vláčil
A dýchejte klidně
Island, Švédsko, Belgie, 95 min., Režie: Isold Uggadottirová

B

Bílý ráj
Československo, 70 min., Režie: Karel Lamač
Básník, který málem zabil Hitlera
Chorvatsko, Srbsko, 107 min., Režie: Ivan-Goran Vitez
Budiž světlo
Slovensko, Česko, 93 min.,
Bolest a sláva
Španělsko, 108 min., Režie: Pedro Almodóvar

C

Corpus Christi
Polsko, 115 min., Režie: Jan Komasa

Č

Čtverec
Švédsko, Německo, Francie, Dánsko, 142 min., Režie: Ruben Östlund
Člověk z mramoru
Polsko, 150 min., Režie: Andrzej Wajda

D

Dálava
Česka republika, 76 min., Režie: Martin Mareček
Druhá strana naděje
Finsko, 98 min., Režie: Aki Kaurismäki
Dnes naposled
Československo, 93 min., Režie: Martin Frič
Daleko od Reykjavíku
Island, 92 min., Režie: Grímur Hákonarson

E

Erotikon
ČR, 68 min., Režie: Gustav Machatý

F

Fénix
Německo / Polsko, 98 min., Režie: Christian Petzold
Faunův labyrint
Španělsko / Mexiko / USA, 118 min., Režie: Guillermo del Toro

H

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě
Švédsko / Norsko / Dánsko / Francie / Německo, 100 min., Režie: Roy Andersson
Happy End
Francie, Německo, Rakousko, 107 min., Režie: Michael Haneke

K

Křižáček
ČR, 90 min., Režie: Václav Kadrnka
Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec
Velká Británie / Francie / Nizozemsko, 124 min., Režie: Peter Greenaway
Konstanta
Polsko, 92 min., Režie: Krzysztof Zanussi
Kolekce krátkých filmů
Sedlčany, cca 120 min., Režie: výběr Ondřej Kymla
Kdo se bojí Virginie Woolfové
USA, 134 min., Režie: Mike Nichols
Každá minuta života
Česko, Slovensko, 80 min., Režie: Erika Hníková

L

Léto
Rusko, 126 min., Režie: Kirill Serebrennikov
Letní filmová škola Uherské Hradiště
Režie: AČFK

M

Milenky starého kriminálníka
Československo, 106 min., Režie: Svatopluk Innemann
Mečiar
Slovensko, Česká republika, 89 min., Režie: Tereza Nvotová

N

Noc na Zemi
USA, 129 min., Režie: Jim Jarmusch
Nico, 1988
Belgie, Itálie, 93 min., Režie: Susanna Nicchiarelli
Nemilovaní
Rusko, 127 min., Režie: Andrej Zvjagincev
Nebe nad Berlínem
Západní Německo / Francie, 127 min., Režie: Wim Wenders

O

Oni a Silvio
Itálie, 150 min., Režie: Paolo Sorrentino
Odnikud
Německo, 106 min., Režie: Fatih Akin

P

Pásmo krátkých filmů
120 min., Režie: výběr Ondřej Kymla
Pro Samu
Velká Británie, 95 min., Režie: Waad Al-Khateab, Edward Watts
Postiženi muzikou
ČR, 80 min., Režie: Radovan Síbrt
Portrét dívky v plamenech
Francie, 120 min., Režie: Céline Sciamma
Podzimní sonáta
Francie, Německo, Švédsko, 99 min., Režie: Ingmar Bergman
Podoby Česko(slovenska) v česko(slovenském) filmu
Režie: výběr Jaroslav Pinkas
Pardon, nezastihli jsme vás
Velká Británie, Belgie, Francie, 100 min., Režie: Ken Loach
Parazit
Jižní Korea, 132 min., Režie: Bong Joon-ho

R

Rodinné štěstí
Maďarsko, 81 min., Režie: Szabolcs Hajdu
Racek má zpoždění
Československo, 85 min., Režie: Josef Mach

S

Studená válka
Polsko, 89 min., Režie: Pawel Pawlikowski
Stud
Velká Británie, 101 min., Režie: Steve McQueen
Spalovač mrtvol
Československo, 96 min., Režie: Juraj Herz
Soumrak
Maďarsko, Francie, 144 min., Režie: László Nemes
Smolný pich aneb Pitomý porno
Rumunsko, Lucembursko, Česká republika, Chorvatsko, 108 min., Režie: Radu Jude
Sedlčanská filmová školka

T

Tísňové volání
Dánsko, 85 min., Režie: Gustav Möller
Tvář
Polsko, 91 min., Režie: Małgorzata Szumowska
Turínský kůň
Maďarsko, 155 min., Režie: Béla Tarr
Toni Erdmann
Německo, Rakousko, Švýcarsko, Rumunsko, Francie, 162 min., Režie: Maren Ade
Teheránská tabu
Německo/Rakousko, 96 min., Režie: Ali Soozandeh
Takový je život
Československo, 63 min., Režie: Carl Junghans
Tajná projekce
?, 120 min.,

V

Vysoká dívka
Rusko, 137 min., Režie: Kantěmir Balagov
VZHLEDEM K EPIDEMII NEMOCI COVID-19 VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENA!

Z

Zkouška dospělosti
Rumusko/ Francie/ Belgie, 128 min.,
Zabitá neděle
Československo, 78 min., Režie: Drahomíra Vihanová

1

120 BPM
Francie, 140 min., Režie: Robin Campillo

Filmový klub Sedlčany, z.s.
Pod Strojírnami 812, 264 01 Sedlčany
Kontaktní osoba: Hanka Konvalinková, e-mail: hankako@volny.cz
Předseda: Peter Sokol, e-mail: sokol.p@seznam.cz, 737 777 714

děkujeme našim partnerům